X
GO
en-USsq-ALsr-Latn-RS
Open Company


Podaci kompanije

Ime kompanije
"VJOLLCA LLAPASHTICA"
Pravni status
Individualno preduzeće
Tip aktivnosti
Tekstil
Veličina kompanije
Mikro (Manja od 10 zaposlenih)
Godina osnivanja
2010

Kontakt informacije

Kontakt osoba
Vjollca Llapashtica
Telefon
+377 44 453 212
Email
vjollcastylist@gmail.com;
Web/Facebook
-
Adresa
Arberi - Prishtine, Priština
: Večernje haljine
: Venčanice, Večernje haljineKratka istorija

Vjollca Llapashtica është një kreatore e mirënjohur e modës shqiptare. Kreacionet e saja kanë depërtuar në shume vende të botës duke përfshirë Evropën dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës.